2020/05/05

eBA ile iş süreçlerinizi evden de takip edin.eBA Belge, Doküman ve İş Akış Yönetim Sistemi ile iş süreçlerinizi evinizin güvenliğinde devam ettirebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve online sunum için : http://www.yon.com.tr/demotalebi.html

Covid-19 salgını ile işletmelerin iş akışlarının ve doküman yönetim sistemlerinin dijitalleşerek her yerden erişilebilir olmasının ne kadar önemli olduğunu bize gösterdi. Dijital dönüşümünü tamamlamış işletmeler güvenli bir şekilde kendilerini yeni çalışma koşullarına hızla adapte edebilirken, hazırlıksız yakalanan işletmelerde ya iş kesintileri oluştu ya da dijital dönüşüm ile bertaraf edilebilecek riskler mecburi olarak kabul edilmek zorunda kalındı.

eBA Belge,Doküman ve İş Akış Yönetim Sistemi ile işletmenize ait iş akışlarınızı hızlı bir şekilde dijital ortama taşıyarak gereksiz riskleri minimuma indirerek işletmenizin çalışmalarına kesintisiz devam etmesini sağlayabilirsiniz.

  • İş süreçlerinizi ve dokümanlarınızı web üzerinden tüm mobil cihazlarınızı kullanarak yönetebilir ve takip edebilirsiniz.
  • Sistemde tasarlanan tüm süreçlere ve dokümanlara mobil arayüzler sayesinde ulaşabilir, ofis dışındayken bile süreçlerinizi ve dokümanlarınızı kontrol edebilirsiniz.
  • Mobil cihaz bağımsız çalışan arayüz sayesinde dilerseniz cep telefonlarınızdan ya da -tabletlerinizden kolaylıkla sisteme erişebilirsiniz.
  • IOS, Android ve Windows Mobile’da çalışabilen native mobil uygulaması ile cihaz bağımsız süreçlerinize erişebilir, onay işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Push notification sayesinde onayınıza gelen işlerden anında haberdar olursunuz.
  • E-imza entegrasyonu sayesinde elektronik hale getirdiğiniz formlara yasal geçerlilik kazandırabilir, sistemden ürettiğiniz belgeleri üçüncü kişilerle paylaşabilirsiniz.
  • Mobil imza alt yapısı sayesinde yanınızda herhangi ek bir donanım bulundurmanıza gerek kalmadan sahip olduğunuz cep telefonundan faydalanarak, kolaylıkla imza atabilirsiniz. Böylelikle hem e-imza maliyetlerini düşürür, hem de daha kolay ve güvenli bir şekilde imzalama işleminizi gerçekleştirirsiniz.
  • İş süreçlerinizde ürettiğiniz formlarınızı PDF dokümanları haline dönüştürüp e-imza yada mobil imzanızla imzayabilirsiniz. İmza bilgisinin PDF dokümanı içine gömülü olarak tutulmasını sağlayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.