2020/05/29

Uzaktan Çalışırken Gözünüz Arkada Kalmasın!

Iş sürekliliğini sağlamak amacıyla işletmelerdeki tüm operasyonun dijital olarak evinizden veya ofisinizden takip edebilme önem kazandı.

Son teknolojilerle geliştirilmiş, Trio Mobil IoT platformuyla işletmelerin dijital ikizinin oluşturulması ve takibi çok kolay. İş gücü verimliliğinden enerji tüketimine, ortam koşullarından üretim performansına kadar tüm verileriniz Trio Mobil IoT Platformu’nun güvenli bulut alt yapısı sayesinde kolayca takip edilebiliyor.

Salgın hastalıklar nedeniyle personelin ve ilgili ekiplerin makineleri takibi konusunda sorunlar yaşanabilir. Trio Mobil IoT Platformu, kullanılan makine ve cihazların çalışır durumda olduğunu, durma veya normal dışı çalışma durumlarında ilgili kişilere 24 saat, uzaktan izleme imkânı sunuyor. Tanımlanan alarmlar sayesinde makine hatlarında iş durdurma yapmadan nokta atışı şekilde müdahale edilebiliyor.

Bir diğer önemli nokta ise üretimin takibini ve kontrolünü sağlamak. Trio Mobil IoT Platformu sayesinde, üretim hatlarının sekteye uğramadan, hızlıca üretilen ürünlerin sayımı gerçekleştirilebiliyor. Özellikle acil durumlarda takibin en fazla sekteye uğradığı noktalardan biri haline dönüşen, makine bazlı adet sayımı ve bunun saat/gün/hafta/ay kıyaslamalarını yaparak, belirlenen hedefler doğrultusunda üretim planlama yapma imkânı sağlayan sistemler sayesinde, acil durumlarda, insan müdahalesini minimum indirirken, hatasız ölçüm ve sayım yapma oranını maksimuma çıkarma hedefi ile çalışmayı mümkün kılmaktadır.

Detaylı bilgi için bize ulaşırsanız; sizleri Trio Mobil IoT çözümleriyle tanıştırmak isteriz.
http://www.yon.com.tr/demotalebi.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.